Střechy

Od počátku působení společnosti se zabýváme veškerými pracemi souvisejícími s opravami a rekonstrukcemi všech typů střech a střešních krytin. Na tyto práce máme živnostenská oprávnění – klempířství, pokrývačství, izolatérství, zednictví, stavební práce ve výškách pomocí horolezecké techniky, opravy fasád, opravy a revize hromosvodových zařízení.

Máme vyškolené pracovníky a jsme autorizovanou montážní firmou systému BRAMAC, LINDAB, ISOLA , střešních oken VELUX a FAKRO, asfaltových pásů a šindelů TEGOLA CANADESE, IKO, TOPIK, stavebních systémů RHEINZINK a LINDAB

Pro Vaší střechu nabízíme komplexní služby :

Komplexní informační a poradentská služba, včetně cenových nabídek, je u zakázek realizovaných firmou Roofmont zcela ZDARMA. Kontaktujte nás.

Střechy

Firma Roofmont Vám nabízí realizaci a rekonstrukce střechy. Během svého působení si získala mnoho spokojených zákazníků a tím i zkušeností svých zaměstnanců. Víme přesně co Vaše střecha potřebuje a víme také jak se postavit k menší i velké zakázce. Realizujeme všechny typy střech, tzn. ploché střechy a také jakékoliv šikmé střechy. Díky našim kvalitním řemeslníků se postavíme také ke kvalitní realizaci plechové střechy Další nedílnou součástí naší nabídky služeb je také adekvátní zateplení střechy podle typu a umístění stavby a také podle toho jaká je skladba střechy. Nabízíme také kvalitní úpravu asfaltové rovné střechy Pokud se chystáte k realizaci nové nebo Vás čeká oprava střechy staré, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme Vám kvalitní realizace a opravy Vaší střechy.

Rekonstrukce střechy

Z naších referencí jsme pro Vás vybrali tyto ukázky našich prací:Havířov
7/2006
Rekonstrukce ploché střechy.